Nacházíte se : Úvod » Lyžování v Itálii » Lyžování pro začátečníky

FOTO
Ski funtazie klub - animační program pro dětiVýuka lyžování v rámci ski funtazie klubDěti s instruktory ski funtazia klubuVýuka nejmladších lyžařů - ski funtazie klubMapka AlpSjezdovkyKrásná krajina horLanovka v ItáliiZasněžené okolíUpravené sjezdovkyVrcholky hor - lyžování ItáliePohled z vrcholku horFolgarida / MarillevaLyžování v Orobijských Alpách - Monte Pora  Sjezdovky v areálu Monte Pora Sluníčko na sjezdovkách v Monte PoraUpravená sjezdovka v areálu Monte PoraMonte Pora, horní stanice lanovky Lanovka - Monte Pora Nad mraky v Monte Pora Svahy ve středisku Monte Pora Sluníčko v lyžařském centru Monte PoraDlouhá sjezdovka v lyžařském středisku Monte PoraKrásné svahy Monte PoraSjezd zasněženou krajinou v Monte PoraKlasické lyžování a túry v Monte PoraZasněžené vrcholky Monte PoraProstorné a nepřelidněné sjezdovky v Monte PoraMonte Pora, výjezd z lanovkyLyžaři na vrcholku ve středisku Monte PoraVolné sjezdovky Monte PoraSedačková lanovka Monte Pora, ItáliePohled z lanovky na sjezdovky Monte PoraSjezdovka PresolanaUpravená sjezdovka čekající na první lyžaře - PresolanaSjezdové tratě v PresolaněZasněžené údolí a městečko PresolanaZačínající lyžaři v Monte PoraKrásný pohled na vrcholky Alp z areálu Monte PoraLyžaři na lanovce v areálu Monte PoraObčerstvení na sjezdovkách v Monte PoraLyžaři na pozvolném svahu Monte PoraSjezdař ve středisku Monte PoraVolné sjezdovky v Monte PoraSedačková lanovka PresolanaHromady sněhu na vrcholcích Monte PoraPohled na zamlžené údolí Monte PoraMonte Pora, občerstvení na vrcholcích AlpLanovka ve středisku PresolanaPohled z lanovky do údolí - PresolanaZasněžená chatka ve svazích PresolanyDětský vlek v PresolaněZápad slunce na sjezdovkách v PresolaněPresolana, pohled do údolíJasný den na sjezdovkách v ColereSedačková lanovka ColereVrcholky Colere nad mrakyPod sjezdovkami v ColereKvalitní sníh na sjezdovkách v ColereOdpočinek pod sjezdovkami ColereSjezdaři v Colere, Itálie
 

Lyžování v Alpách pro začátečníky

Přidat na facebook  

Lyžování v Itálii - pro začátečníky

 

Začínáte s lyžováním a chcete si rovnou užít pořádnou lyžovačku? Pak zavítejte do lyžařských středisek v Itálii. Většina italských lyžařských středisek disponuje vlastní lyžařskou školou a nabízí nespočet modrých tratí, které jsou pro začínajíci lyžaře nejvhodnější. Navíc kvalitní sníh italských Alp je to pravé, co pro své začátky potřebujete a to, co jistě oceníte.

Folgarida / MarillevaJedním ze středisek, které je naprosto ideální volbou pro začínající lyžaře, je Folgarida / Marilleva, v němž převládají lehké a střední tratě a které současně nabízí tři lyžařské školy a tři školky na sněhu. V rámci ubytování ve středisku Folgarida / Marilleva můžete využít také programu "ski fantazie klub", jež je dětským animačním programem v českém jazyce, který zahrnuje také výuku lyžování. Vyrazit za lyžováním do Itálie tak můžete i se začínajícími dětmi. A zatímco budou děti pod dohledem kvalifikovaných českých instruktorů, můžete sami zavítat na výuku některé z místních lyžařských škol.

Nabídky "ski fantazie klubu" můžete využít také ve střediscích Monte Bondone a Santa Caterina.

Nevyhovuje-li Vám nabídka střediska Folgarida / Marilleva, nevěšte hlavu, lyžařské školy i modré sjezdovky vhodné k lyžování pro začátečníky najdete prakticky ve všech italských alpských střediscích a výjimkou nejsou ani ty nejznámější.

Doporučit Vám můžeme především následující ubytovací kapacity:

  • Hotel Spampatti - příjemný rodinný hotýlek nacházející se přímo u sjezdovek střediska Presolana. Pro začátečníky je zde k dispozici 5 modrých sjezdovek, příp. 4 červené.
  • Hotel Sole Alto - nachází se pouhých 300 m od sjezdových tratí ve zmiňovaném středisku Marilleva 1400

Neváhejte nás kontaktovat a my Vám sestavíme nabídku lyžování v Alpách pro začátečníky přímo na míru dle Vašich požadavků!

Adria Sun na facebooku     Email: adriasun@adriasun.cz     Tel: +420 777 224 446

Lyžování pro rodiny s dětmiLyžování pro začátečníkyLyžování pro pokročiléLyžování Itálie Autobusem