Nacházíte se : Úvod » Lyžování v Itálii

Lyžování Itálie

Přidat na facebook  

Výběr nabídek lyžování v Itálii, resp. pestrý výběr ubytovacích kapacit najdete v menu na levé straně.
Najdete zde oblíbená lyžařská střediska jako Presolana, Val di Fiemme, Civetta, Arraba/Marmolada, Passo Tonale, Monte Bondone, Folgarida, Paganella a mnohé další.

nejlepší alpské lyžování v Itálii

Lyžování v ItáliiPřipravili jsme pro Vás bohatou nabídku lyžování v Itálii v těch nejoblíbenějších střediscích. Na vybraný lyžařský zájezd se tak můžete vydat vlastní případně NOVĚ i autobusovou dopravou, která je pro mnohé naše klienty příjemnou novinkou. Více informací k autobusové dopravě Vám rádi sdělíme na našem telefonním čísle +420 725 800 414.

Věříme, že Vás naše nabídka ubytování v italských Alpách zcela uspokojí. Všechny námi nabízené ubytovací kapacity v lyžařských střediscích v Itálii jsou na velmi kvalitní úrovni s vysokým standardem služeb a to vše za velmi přijatelné ceny. Vybírat můžete z nabídky hotelů, penzionů, rezidencí i apartmánů nejrůznějších kategorií. Ubytování si tak u nás vyberou i náročnější klienti.

Neváhejte a vyzkoušejte některou z našich nabídek lyžování v Itálii, věříme Vás zaujme natolik, že se budete vracet i v příštích letech.

Pokud byste si v naší nabídce ubytování nevybrali, neváhejte nás kontaktovat a my Vám připravíme nabídku lyžování v italských Alpách přímo na míru dle Vašich požadavků.

Více informací o Alpách, nejen těch italských, naleznete na stránce lyžování v Alpách.

Adria Sun na facebooku     Email: adriasun@adriasun.cz     Tel: +420 777 224 446

Lyžování pro rodiny s dětmiLyžování pro začátečníkyLyžování pro pokročiléLyžování Itálie Autobusem