Nacházíte se : Úvod » Lyžování v Itálii » Lyžování Itálie autobusem

FOTO
Mapka DolomitLanovka v ItáliiKrásná okolní krajinaSjezdovky v ItáliiZapadající slunceUpravené a nepřelidněné sjezdovkyZasněžená krajinaLyžování bez frontUpravené Italské sjezdovkyOdpočinek na svahuPohled na upravené sjezdovkyVrcholek horPohled na Italské AlpyKrásná okolní krajinaPohled na vrcholky horLanovka v Passo TonalePohled na lanovkuVrchol lanovkyUpravené sjezdovkyVýhled z lanovkyPohled z lanovkyPohled z lanovky v Passo TonaleÚpatí horZasněžené vrcholky horUpravené sjezdovkyLyžování v ItáliiLanovka Passo TonaleNádherný pohled z lanovkyLyžování v AlpáchMapkaMapka DolomitPlánekDolomity SuperskiSjezdovka v DolomitechLanovkaKrásná okolní krajinaVrcholky horLyžování v DolomitechNepřelidněné sjezdovky
 

Autobusem na lyžování do Itálie

Přidat na facebook  

Lyžování Itálie autobusem

 

Lyžování Itálie autobusem je stále vyhledávanější volbou českých lyžařů při zimních lyžařských dovolených v Itálii. Při výběru lyžování Itálie z naší nabídky je autobusová doprava nabízena do těchto lyžařských středisek:

- Paganella
- Folgarida/Marilleva
- Val di Fiemme
- Civetta
- Arabba/Marmolada
- Val di Fassa
- Passo Tonale
- Monte Bondone

Podrobnější informace k autobusové dopravě si můžete přečíst na našich stránkách.

Lyžování Itálie autobusem je možné zajistit pouze pro vybrané ubytovací kapacity v italských Alpách.

Autobusová dopravaZ nabídky ubytování včetně autobusové dopravy, příp. s možným dokoupením dopravy, Vám můžeme doporučit především:

  • Paganella - No name - ubytovací kapacity jsou rozmístěny v různých městečkách v oblasti Paganella, skibus staví do 200 m od ubytovacích kapacit.
  • Marilleva 1400 - Hotel Sole Alto - přímo u sjezdovky, dostupný autem i lanovkou z Marilleva 900.
  • Val di Fiemme - Residence/Aparthotel Des Alpes*** - centrum Cavalese cca 2 km, Predazzo je cca 8 km. Skibus zastavuje 50 metrů od residence.
  • Civetta - Hotel Alleghe***/Alle Alpi*** - skibus zastavuje cca 50-100 metrů od hotelu. Sjezdovka Col de Baidi je vzdálena cca 50 metrů (Alleghe), 150 metrů (Alle Alpi). Malga Capella cca 8 km.
  • Arabba/Marmolada - Horská chata Dolomia - nachází se pod nejvyšší horou Dolomit Marmoladou. Skibus není k dispozici. Odvoz zajišťuje autobus CK.
  • Val di Fassa - Hotel Santa Maria ad Nives** - leží v klidné vesničce Penia di Canazei, blízko sjezdových tratí Alba Ciampac. Od skibusu cca 100 m, od sjezdovek cca 350 m Alba di Canazei, cca 2 km Canazei.
  • Val di Fassa - Soggiorno Dolomiti - hotelový komplex ideální pro rodiny s dětmi. Vzdálenost od centra cca 150 m, od skibusu 180 m, od sjezdovek cca 1,5 km Campitello, cca 4,5 km Canazei, cca 5,5 km Alba-Ciampac, cca 4,5 km Pozza di Fassa.
  • Val di Fassa - Hotel Grohmann*** - leží v centru vesničky Campitello, pár kroků od kabinové lanovky Col Rodella. Součástí hotelu je relaxační centrum - sauna, turecké lázně, fitness, vířivka.
  • Passo Tonale - Locanda Locatori - vzdálenost komplexu od centra Passo Tonale cca 700 m, přímo u hotelu zastavuje skibus, plus je k dispozici hotelový skibus. Od sjezdovek cca 700 m Passo Tonale - při cestě zpět můžete dojet k hotelu na lyžích při dobrých sněhových podmínkách.
Adria Sun na facebooku     Email: adriasun@adriasun.cz     Tel: +420 777 224 446

Lyžování pro rodiny s dětmiLyžování pro začátečníkyLyžování pro pokročiléLyžování Itálie Autobusem